Budowa

Poznajemy zastosowanie kontenerów socjalnych

Kontenery socjalne mogą służyć jako lokum zastępcze lub tymczasowe i świetnie sprawdzają się w tej roli. Jednakże ich zastosowanie jest o wiele szersze. Śmiało można je wyposażyć w odpowiednie instalacje, które zamienią je np. w kontenery sanitarne. Wszystko zależy od potrzeb oraz pomysłu na wykorzystanie kontenerów socjalnych.

Kuchnia czy łazienka?

Kontenery socjalne https://www.weldon.pl/kontenery/ mogą być rozwiązaniem w przypadku, gdy potrzebna jest kuchnia lub łazienka np. dla pracowników. Mogą one bez obaw zostać wyposażone w odpowiednią instalację i przyłącze wodne. W przypadkach, gdy niezbędna jest ciepła woda, kontener można wyposażyć w podgrzewacze, które zapewnią dopływ ciepłej wody. Zapewnia to wysoki poziom higieny oraz komfort. W przypadku potrzeby organizacji kuchni kontenery mogą zostać także odpowiednio wyposażone.

kontenery socjalne

Ciągle w ruchu

Jak wiadomo, kontenery socjalne można przewozić bez obaw z miejsca na miejsce. Dlatego taki kontener socjalny zamieniony na łazienkę z pewnością sprawdzi się w branży, gdzie pracownicy muszą co jakiś czas przenosić się, by móc wykonywać swoją pracę. Właśnie dlatego kontenery są tak popularnym rozwiązaniem np. w branży budowlanej, wykończeniowej. Praca taka zazwyczaj wymaga przebywania od kilku dni do nawet kilku miesięcy w danej lokalizacji.

W związku z tym kontener socjalny to wspaniałe zastosowanie. Nie tylko jako tymczasowe lokum, ale także jako mobilna łazienka lub kuchnia. Wykorzystanie ich w celach sanitarnych w znacznym stopniu poprawia komfort życia pracowników przebywających w delegacjach.

Zapraszamy do dyskusji


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.