Mieszkanie

Modne łóżka dla dzieci

Pokój dziecięcy powinien być funkcjonalnie urządzony. Łóżko jest istnym meblem, który będzie służył dziecku do odpoczynku, a nawet zabawy. Warto zakupić modne modele w kolorystyce pozostałych mebli, by stworzyć ładną całość. Polecane są łóżka dziecięce wyposażone w dodatkową szufladę na pościel i drobiazgi.

Jakie łóżka do pokoju dziecięcego/młodzieżowego warto kupić?

Sklep internetowy Meblowiec.pl oferuje atrakcyjne propozycje łóżek dla dzieci i młodzieży. Niektóre z nich mają klasyczną, prostą formę, inne natomiast posiadają fantazyjne kształty i zdobienia.

Dla dzieci dedykowanych jest wiele kolorowych modeli łóżek. Mają one różne formy, min. statków kosmicznych, samochodów, ozdabiane są postaciami znanych bohaterów bajkowych. Chętnie kupowane są również drewniane łóżka dla dzieci. Są solidne i ładnie wyglądają, a drewno jest szczególnie cenione. Można dobrać do nich odpowiedni rodzaj tkaniny, który spodoba się klientowi. Polecane są łóżka dla dzieci z zabezpieczeniem.

drewniane łóżka dla dzieci

Łóżka młodzieżowe mają bardziej klasyczne kształty i stonowane kolory. Większość z nich zaprojektowana jest w stylu minimalistycznym. Proste formy idealnie pasują do ciekawych i nowoczesnych aranżacji. Można zakupić je w kolorze naturalnego drewna, bieli czy odcieniach szarości.

Sprytnie rozwiązania w łóżkach dziecięcych

Większość modeli łóżek dziecięcych wyposażonych jest w szuflady, niektóre z nich mają podwójne pojemniki. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie stwarzające wolną przestrzeń dla pościeli, poduszek i innych dodatków. Takie rozwiązania zastosowano min. w modelach Rico, które posiadają stabilną konstrukcję oraz solidną ramę. Są funkcjonalne i wykonane zgodnie z nowoczesnym wzornictwem. Niektórzy wybierają także podwójne łóżka dla dzieci.

Sklep online Meblowiec.pl oferuje solidne i piękne meble. Pracownicy doradzą w kwestiach wyboru odpowiednich modeli, tkanin czy też kolorystyki. Zapewniają szybki i bezpieczny transport na terenie całej Polski. Dostawa dociera do dużych miast np. Krakowa, Łodzi, Poznania, Lublina, jak również innych mniejszych miejscowości. Wszystko jest w pełni zorganizowane.

One Response

  1. Meble dziecięce 23 listopada, 2020

Zapraszamy do dyskusji


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.